Zwalcz swoje kompleksy

W dzisiejszych czasach jest to problem nie tylko osób niepełnosprawnych.  Osoby pełnosprawne też mają mnóstwo kompleksów.

Obawy są czymś naturalnych. Kompleksy  nie. To już jest strach, który odbiera nam odwagę do pokonywania trudności. Wszyscy wiemy, że osoba niepełnosprawna   codziennie pokonuje tysiące trudności. Przy każdej trudności pojawia się obawa, że będą się gapić i  zadawać głupie pytania. To normalne, ludzie są ciekawscy. Nie należy się tym przejmować. Powiecie: „Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić”.

Ja nie mam kompleksów.  W zasadzie nigdy nie miałam. Mało mnie obchodziło co ludzie o mnie myślą. Ignoruję tłumy gapiów i durne pytania.

 

Jaka jest więc recepta na pozbycie się kompleksów.

Po prostu trzeba robić swoje. Wiem czego chcę. Robię to dla siebie a nie innych i mało mnie obchodzi co inni o tym myślą. Oczywiście zawsze będą tacy, którzy będą nas krytykować, ale na pewno znajdzie się wielu, którym zaimponujemy. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>